Krąg Biblijny przy parafii Wniebowzięcia NMP

w Szczecinie Dąbiu

to nie tylko grupa osób, która czyta Pismo Święte. To także rozważanie Słowa Bożego, poznawanie dziejów historii chrześcijaństwa, działania i rozpoznawania oblicza Boga w Jego Słowie.
W naszym Kręgu Biblijnym otwieramy swoje umysły i serca swoje na Boże Słowa, spotykamy się Jezusem Chrystusem obdarzającym nas światłem Ducha Świętego.
Podczas spotkań w Kręgu zaczynamy więcej wierzyć, robić coś lepiej, poprawiać siebie.
Spotkania odbywają się w środy o godzinie 19.00 (z wyjątkiem wakacji, ferii zimowych i okresu świątecznego), kiedy poznajemy Słowo Boże, odnajdujemy prawdę w naszym życiu. Po prostu poznajemy i zagłębiamy się w Ewangelię.
Opiekunem Kręgu Biblijnego, od marca 2016r., jest ks. Paweł, który zainicjował i rozbudził w nas potrzebę poznawania Biblii.
I Ty przyjdź i posłuchaj, co Jezus mówi do Ciebie w Ewangelii i jak odczuwają inni uczestnicy kręgu Słowo Boże.

Wioletta Niedostatkiewicz