XXVIII niedziela zwykła

08 października 2017 r.

1.  Dziś przeżywamy Dzień Papieski, dzień szczególnej modlitwy w int. Ojca św. Pragniemy również włączyć się w ogólnopolską akcję Dzieło Nowego Tysiąclecia, dlatego też nasza młodzież zbiera ofiary na stypendia dla młodzieży znajdującej się w trudnych warunkach  materialnych, za które mówimy Bóg zapłać.

2.  Nabożeństwo różańcowe odprawiamy: dziś o godz. 18.30, a w tygodni o 17.30 dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

3.  Nowennę do MB Nieustającej Pomocy odprawiamy w środę o godz. 18.00, a Godzinę Miłosierdzia w piątek o godz. 17.00.

4.  W środę o 19.00 zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu biblijnego do salki na plebanii.

5.  Wszystkich członków róż żywego różańca zapraszamy w sobotę o godz. 15.00 do kościoła na koronkę, Mszę św. i spotkanie w salce.

6.   W sobotę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Zapraszamy nauczycieli i katechetów na  różaniec i Mszę św. o 17.30.

7.  Chór "Cantate Deo" zaprasza nowych członków do śpiewania w chórze i na próby, które się odbywają w soboty po wieczornej Mszy św. w salce na plebani.

8.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.

9.  Składamy wdzięczne Bóg zapłać za składane ofiary na remont kościoła i za wszelkie ofiary  składane na kościół – tak na tacę jak i w przedsionku kościoła.

KOMUNIKATY KURII METROPOLITALNEJ SZCZECIŃSKO- KAMIEŃSKIEJ

W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia,
Kamienia Pomorskiego, Wolina, Polic i Szczecina. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o  godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie.
Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej http://www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.