XXXIII niedziela zwykła

18 listopada 2018 r.

1. Dziś gościmy w naszej Parafii Ks. Mariusza Koluczka, który pracuje na misjach na Kamczatce, a który głosi Słowo Boże a po Mszy św. zbiera ofiary na misje.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie członków Akcji Katolickiej.

3. W środę o 18.00 nowenna do M.B.N. Pomocy, a w piątek o 17.30 Godzina Miłosierdzia.

4. Zapraszamy na Krąg biblijny w środę o 19.00 do salki na plebanii.

5.  W dalszym ciągu są roznoszone przez Panie: Katechetkę i z Caritasu opłatki

wigilijne a ofiary przy tej okazji złożone są przeznaczone na remonty w kościele.

6.   Można jeszcze wziąć kopertę z nadrukiem " Ofiara na Seminarium Duchowne".

Przypominamy, że Seminarium jest utrzymywane z ofiar wiernych. Te koperty

z ofiarami i podanie adresu składamy do skarbony w przedsionku kościoła.

7.  Przypominamy, że w listopadzie modlimy się za zmarłych zgłoszonych w wypominkach:

dziś o godz. 11.00, a w ciągu tygodnia po każdej Mszy św.  W tym tygodniu Msza św.

za zmarłych zgłoszonych w wypominkach zostanie odprawiona we wtorek o 18.00.

8.  W przedsionku kościoła nabywamy prasę, kalendarze na przyszły rok i karty świąteczne.

9.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.

Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.

10.  Składamy wdzięczne Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła, na Seminarium

Duchowne i za wszelkie ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak

i w przedsionku kościoła.

11.  W sobotę o 19.00 odbędą się w naszym kościele zaduszki literackie.