Parafia p.w. Wniebowzięcia N.M.P.
Szczecin - Dąbie

                                                17   -   24. 11. 2019 r.

 

Niedziela

17. 11. 19

  7.00 – † Jolanta Hinzmann

  8.30 – †† Wiesława, Mariusz Kołcon i za zmarłych z tej rodziny

10.00 – †† Marian Korpas – 12 r. śm. i za zmarłych rodziców i braci

11.30 – Dziękczynna w 50 r. ślubu Leokadii i Edwarda Kwasza

13.00 – † Jan Badowski – greg. 17 – chrzest

19.00 – †† Teresa Borkowska – 2 r. śm., Jan Borkowski, Krystyna Nalepa – 10 r. śm.

 

 Poniedziałek

 18.11.19

  7.00 – W intencji Parafian

11.00 – † Dorota Lisztwan – pogrzebowa

18.00 – † Jan Badowski – greg. 18

18.00 – †† Joanna – 26 r. śm. i zmarli z rodzin: Wasielewskich i Bibińskich

 

Wtorek

19.11.19

  7.00 – † Jan Badowski – greg. 19

18.00 – † Janina Kaczmarek – 30 dz. po śm.

18.00 – † Lamberta Rayska – 30 dz. po śm.

 

Środa

20.11.19

  7.00 – † Jan Jaroszenko – 6 r. śm.

18.00 – † Jan Badowski – greg. 20

18.00 – Dziękczynna w 18 r. ur. Kamila, o zdrowie, łaski i opiekę M.B. w dalszym życiu

 

Czwartek

21.11.19

  7.00 – † Jan Badowski – greg. 21

18.00 – †† Adela – 17 r. śm., Henryk – 46 r. śm.

18.00 – †† za zmarłych zgłoszonych w wypominkach

 

Piątek

22.11.19

  7.00 – †† za dusze w czyścu cierpiące – róża św. Jana Pawła II

18.00 – † Jan Badowski – greg. 22

18.00 – †† Jerzy Suwała – 5 r. śm., Maria – 6 r. śm. i Antoni – 29 r. śm. Leśniewscy

 

Sobota

23.11.19

  7.00 – † Jan Badowski – greg. 23

18.00 – † Zofia Hurnik – 30 dz. po śm.

 

 

Niedziela

24.11.19

 

 

  7.00 – † Ewa Kwasigroch – 9 r. śm.

  8.30 – †† za zmarłych z rodzin: Tomczak i Schreiber oraz za zm. Lidię Klimek

10.00 – †† Regina, Franciszek, Henryk, Krzysztof, Hieronim Walasiak

11.30 – W intencji Parafian – chrzest

13.00 † Maria Tabaka

19.00 – † Jan Badowski – greg. 24

 

 

 

                                                10   -   17. 11. 2019 r.

 

Niedziela

10. 11. 19

  7.00 – †† za dusze w czyścu cierpiące – róża M.B. Wniebowziętej

  8.30 – †† Stanisława, Stanisław, Katarzyna, Zenon Czekaj

10.00 – † Jan Badowski – greg. 10

11.30 – W intencji Parafian – chrzest

13.00 – †† Eryk, Mirosław, Piotr – 27 rocz. tragicznej śmierci

19.00 – †† Stanisław, Bogumiła Rainer

 

 Poniedziałek

 11.11.19

  7.00 – † Aniela Lebioda – 1 r. śm.

10.00 – W intencji Ojczyzny

18.00 – † Jan Badowski – greg. 11

 

Wtorek

12.11.19

  7.00 – † Jan Badowski – greg. 12

18.00 – †† Bolesław, Aleksandra, Eugeniusz w 34 r. śm.

18.00 – †† za zmarłych zgłoszonych w wypominkach

 

Środa

13.11.19

  7.00 – † Leokadia Mazurkiewicz – 7 r. śm.

18.00 – †† Teresa Szymańska – 15 r. śm. i zmarli z rodzin: Szymańskich i Milczarskich

18.00 – † Jan Badowski – greg. 13

 

Czwartek

14.11.19

  7.00 – † Jan Badowski – greg. 14

18.00 – †† za zmarłych z rodzin: Mazur, Sędłak, Czajkowskich i Sołtys

18.00 – †† Sabina, Antoni, Wincenty, Leokadia

 

Piątek

15.11.19

  7.00 – † Karina Ługowska – int. od uczestników pogrzebu

18.00 – † Monika Maliszewska

18.00 – † Jan Badowski – greg. 15

 

Sobota

16.11.19

  7.00 – † Jan Badowski – greg. 16

15.30 – ślubna: Magda Piątek – Łukasz Okoń

18.00 – † Janina Ziętarska – 30 dz. po śm.

 

 

Niedziela

17.11.19

 

 

  7.00 – † Jolanta Hinzmann

  8.30 – †† Wiesława, Mariusz Kołcon i za zmarłych z tej rodziny

10.00 – †† Marian Korpas – 12 r. śm. i za zmarłych rodziców i braci

11.30 – Dziękczynna w 50 r. ślubu Leokadii i Edwarda Kwasza /błogosławieństwo/

13.00 † Jan Badowski – greg. 17 – chrzest

19.00 – †† Teresa Borkowska – 2 r. śm., Jan Borkowski, Krystyna Nalepa – 10 r. śm.

 

 

 

03   -   10. 11. 2019 r.

 

Niedziela

03. 11. 19

  7.00 –

  8.30 – † Jan Badowski – greg. 3

10.00 – Dziękczynna w 50 r. ur. Katarzyny i Jacka, o zdrowie, łaski i opiekę MB w życiu

11.30 – W intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa

13.00 – † Felicja Przylepa – 4 r. śm.

19.00 – †† Wiktoria – 2 r. śm. i Edmund – 34 r. śm. Kryślak

 

 Poniedziałek

 04.11.19

  7.00 – † Jan Badowski – greg. 4

18.00 – W int. Ks. Karola z okazji imienin – róże: MB Wniebowziętej, MB Licheńskiej, św. Jana Pawła II

 

Wtorek

05.11.19

  7.00 – † Jan Badowski – greg. 5

18.00 – Dziękczynna w 65 r. ur. Krystyny Przylepa

18.00 – † Zygmunt Przylepa – 37 r. śm.

 

Środa

06.11.19

  7.00 – † Joanna Jarzębska i zmarli z rodziny Staniszewskich

18.00 – † Jan Badowski – greg. 6

18.00 – †† za zmarłych zgłoszonych w wypominkach

 

Czwartek

07.11.19

  7.00 – † Jan Badowski – greg. 7

18.00 – † Jadwiga Piórkowska – 2 r. śm.

18.00 – †† za dusze w czyścu cierpiące

 

Piątek

08.11.19

  7.00 – W intencji księży pracujących w parafii – róża MB Nieustającej Pomocy

18.00 – † Jan Badowski – greg. 8

18.00 – † Hieronim Walasiak – int. od Jana Walasiaka z rodziną

 

Sobota

09.11.19

  7.00 – † Jan Badowski – greg. 9

18.00 – †† za zm. rodziców oraz zm.: Przemysław, Michał, Stanisław, Bogumił

 

 

Niedziela

10.11.19

 

 

  7.00 –

  8.30 – †† Stanisława, Stanisław, Katarzyna, Zenon Czekaj

10.00 – † Jan Badowski – greg. 10

11.30 – W intencji Parafian – chrzest

13.00 †† Eryk, Mirosław, Piotr – 27 rocz. tragicznej śmierci

19.00 – †† Stanisław, Bogumiła Rainer

 

 

 

                                              27. 10.   -   03. 11. 2019 r.

Niedziela

27. 10. 19

  7.00 –

  8.30 – W int. misji, misjonarzy i tych, którzy pomagają misjom – róża MBN Pomocy

10.00 – Dziękczynna za ofiarodawców i dobroczyńców Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża

11.30 – Dziękczynna w 50 r. śl. Teresy i Franciszka Wiśniewskich /obraz/ - chrzest 

13.00 – † Witold Kwiecień – 6 r. śm.

19.00 – † Krystyna Sieńko – greg. 27

 

 Poniedziałek

 28.10.19

  7.00 – † Krystyna Sieńko – greg. 28

14.00 – † Zofia Hurnik – pogrzebowa

18.00 – W int. Ks. Tadeusza Czapigi z okazji imienin – róże: MB Wniebowziętej,  MB Fatimskiej, św. Jana Pawła II

 

Wtorek

29.10.19

  7.00 – † Krystyna Sieńko – greg. 29

18.00 – † Bolesław Arkitek – r. śm.

18.00 – † Józef Kowaleczko – 1 r. śm.

 

Środa

30.10.19

  7.00 – † Grażyna Kmieciak – 5 miesiąc po śm.

18.00 – † Krystyna Sieńko – greg 30

18.00 – †† Helena, Edmund Wojniccy

Czwartek

31.10.19

  7.00 – W int. misji, misjonarzy i tych, którzy pomagają misjom – róża MB Fatimskiej

18.00 – † Marek Czapelski – 2 r. śm.

18.00 – †† Stanisław, Katarzyna Bartosiak, Józefa, Stanisław Pizon, i zm. z rodzin: Mielcarzów i Burzów

 

Piątek

01.11.19

  7.00 – † Ryszard Siupa

  8.30 – †† Leokadia, Florian i zmarli z rodziny

10.00 – †† Julianna, Edward Piejaś

11.30 – † Jan Badowski – greg. 1

19.00 – †† Janina – 5 r. śm., Maria Klem

 

Sobota

02.11.19

  7.00 – † Jan Badowski – greg. 2

  9.00 – †† za zmarłych zgłoszonych w wypominkach

18.00 – †† za zm. z rodzin: Dobrzańskich, Wietecha, Gańcza, Danysz i Maciejewicz

 

 

Niedziela

03.11.19

 

 

  7.00 –

  8.30 – † Jan Badowski – greg. 3

10.00 – Dziękczynna w 50 r. ur. Katarzyny i Jacka, o zdrowie, łaski i opiekę MB w życiu

11.30 – W intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa

13.00 † Felicja Przylepa – 4 r. śm.

19.00 – †† Wiktoria – 2 r. śm. i Edmund – 34 r. śm. Kryślak