Parafia p.w. Wniebowzięcia N.M.P.
Szczecin - Dąbie

15.  -   22. 09. 2019 r.

 

 

Niedziela

15. 09. 19

  7.00 –

  8.30 – † Lesław Owczarek – 2 r. śm.

10.00 – †† Franciszka, Wojciech Hejzyk, Emilia, Jan Płonka

11.30 – W intencji parafian

13.00 – †† Franciszek, Lidia, Teresa, Mieczysław   

19.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Joanny podczas studiów

 

 Poniedziałek

 16.09.19

  7.00 – † Marianna Wiaderny – 9 r. śm.

18.00 – †† za zmarłych rodziców: Weronika – 8 r. śm. i Jerzy – 40 r. śm. Byszkowscy

 

Wtorek

17.09.19

  7.00 –  

18.00 – † Joanna Garwolińska – 30 dz. po śm.

 

Środa

18.09.19

  7.00 –

18.00 – † Irena Latta

 

Czwartek

19.09.19

  7.00 – O nowe, liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne – int. r. Jana Marii Vianneya

18.00 – †† Marian – 9 r. śm., Zofia, Jan i zmarli z rodziny Czechowskich

 

 

Piątek

20.09.19

  7.00 –

18.00 – O zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla księży z naszej parafii – int. r. MB Nieustającej Pomocy

 

 

Sobota

21.09.19

  7.00 –

10.00 – Dziękczynna w int absolwentów klasy maturalnej  11c z roku 1969 i za zmarłego z tej klasy Rajmunda

18.00 – † Adam †Krzysztof Tokarski i zmarli z rodziny Tokarskich † Tekla † Stanisław Kotów i zmarli z tej rodziny.

 

Niedziela

22.09.19

 

 

  7.00 –

  8.30 – †† Dariusz – 4 r. śm. i zm. z rodzin: Żółkiewiczów, Dzwonkowskich i Najdzińskich

10.00 – †† Czesław – 1 r. śm. i Wanda z rodziny Łęczyckich

11.30 – W intencji Parafian – chrzty

13.00 † Czesław Jurgiel – 7 r. śm.

19.00 – †† Maria, Dominik, Władysława

 

 

 

 

 

 

 

I N T E N C J E   M S Z A L N E

 08.  -   15. 09. 2019 r.

 

 

Niedziela

08. 09. 19

  7.00 –

  8.30 – †† Stanisława i Józef Podolak i zm. z rodziny, Mieczysław Życki i zm. z rodziny

10.00 – † Zdzisław Lewczuk – 4 r. śm. i zmarli z tej rodziny

11.30 – W intencji parafian

13.00 – † Iza Oberman – 1,5 miesiąca od śm. – intencja od rodziny / poświęcenie tornistrów/  

19.00 – Dziękczynna z okazji imienin Reginy z prośbą o dalsze zdrowie, łaski i opiekę MB

 

 Poniedziałek

 09.09.19

  7.00 – O pokój na świecie i w naszej Ojczyźnie – int r. MB. Fatimskiej

18.00 – † Ludwik Salamon – r. śm.

 

Wtorek

10.09.19

  7.00 –  O pokój na świecie i w naszej Ojczyźnie – int r. MB. Nieustającej Pomocy

18.00 – † Alfons Maliszewski – 30 dz. po śm.

 

Środa

11.09.19

  7.00 –

18.00 – † Joanna Jarzębska – w 59 r. ziemskich urodzin

 

Czwartek

12.09.19

  7.00 – O nowe święte powołania do Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyż – int r. Św. s. Faustyny

18.00 – † Marianna Zielińska – od rodziny z Błaszek

 

 

Piątek

13.09.19

  7.00 –

18.00 – † Leokadia Kukieła

 

 

Sobota

14.09.19

  7.00 – † Bogusława Witkowska – 9 r. śm.

10.00 – Msza św. i spotkanie pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

18.00 – †† Kazimiera – 26 r. śm., Jan, Mieczysław – 23 r. śm., Andrzej z r. Wesołowskich

 

 

Niedziela

15.09.19

 

 

  7.00 –

  8.30 – † Lesław Owczarek – 2 r. śm.

10.00 – †† Franciszka, Wojciech Hejzyk, Emilia, Jan Płonka

11.30 – W intencji Parafian

13.00 †† Franciszek, Lidia, Teresa, Mieczysław

19.00 –